Język angielski

Dzieci posiadają niebywałą łatwość zapamiętywania zwrotów obcojęzycznych wtedy, gdy nie muszą, a chcą się ich uczyć. W Open School opracowaliśmy kursy dla dzieci oparte właśnie na tej zasadzie.

 

Metoda i poziomy zaawansowania

 

Rozbudzamy i wykorzystujemy zainteresowanie najmłodszych nie samym językiem a zagadnieniami, które opisujemy za jego pomocą.  Do zdolności percepcji dzieciaków dostosowaliśmy również długość zajęć. Najmłodsi spotykają się ze swoim ulubionym lektorem dwa razy w tygodniu. Zajęcia trwają maksymalnie 60 minut.

 

W Akademii uczymy dzieci języka angielskiego na 5 poziomach. Ukończenie każdego może zabrać dziecku do 2 lat:

 

Beginner (początkujący)

Elementary (początkujący +)

Pre intermediate (przed średniozaawansowany)

Intermediate (średniozaawansowany)

Upper intermediate (wyżej średniozaawansowany)

 

Czesne:


Koszty kursów i warunki płatności dostosowaliśmy do potrzeb rodziców, którzy muszą regularnie mierzyć się z różnego rodzaju wydatkami. Opłaty za naukę można uiścić jednorazowo lub rozłożyć na równe, nie obciążające zbytnio budżetu domowego raty. Sprawdź cenę.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Newsletter Akademii to informacje dotyczące aktualnych promocji, ciekawostek ze świata języków i... przynależność do elitarnego klubu ludzi dobrze poinformowanych Open School.

Ta strona korzysta z ciasteczek (eng. cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

AKCEPTUJĘ