Franczyza

Co zyskujesz?

Wstąpienie do sieci franczyzowej Open to przede wszystkim oszczędność kosztów i minimalizacja ryzyka niepowodzenia.

 

Dlaczego minimalizujesz ryzyko niepowodzenia współpracując z Open? 

Najkrótsza odpowiedź brzmi: Ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu placówek językowych. A konkrety? 

 1. ponieważ to nasi analitycy oceniają możliwości Twojego rynku zanim uruchomisz biznes
 2. specjaliści Open planują dla Ciebie działania marketingowe i sprzedażowe
 3. menedżerowie z doświadczeniem szkolą Ciebie jak zarządzać szkołą językową, biurem tłumaczeń oraz firmą szkoleniową
 4. trenerzy szkolą Twój personel, tak, aby obsługa klientów była wzorowa
 5. doradcy biznesowi pomagają Ci pozyskać klientów biznesowych

 

Dlaczego działanie w ramach sieci franczyzowej Open to oszczędność kosztów? 

Najkrótsza odpowiedź brzmi: Ponieważ działając w pojedynkę wydałbyś dużo więcej środków niż korzystając z efektu skali oraz siły marki jakie daje Open. A konkrety?

 

Najważniejsza korzyść: działając w sieci Open nie popełniasz kosztownych błędów, które popełnia każdy początkujący przedsiębiorca.

 

Pozostałe korzyści:

 1. działając w Open nie musisz zakładać profesjonalnej strony internetowej, której wykonanie kosztowałoby Cię kilkanaście tysięcy złotych (oraz nią zarządzać - to wydatek kilkuset złotych miesięcznie)
 2. będąc częścią Open zyskujesz dostęp do platformy eLearningu, czy platformy pozwalającej prowadzić kursy językowe online, na żywo z lektorem. Ich własne wykonanie to koszt nawet kulkudziesięciu tysięcy złotych
 3. w sieci Open nie płacisz za opracowanie strategii marketingowych, projekty reklam i inne, które w skali roku mogą kosztować kolejne kilkanaście tysięcy złotych
 4. w Open płacisz dużo mniej za produkcję ulotek, plakatów i innych materiałów reklamowych - ponieważ działając w pojedynkę zamawiałbyś np. kilkadziesiąt tysięcy ulotek, a Open zamawia milion ulotek, ceny materiałów reklamowych w sieci Open są często nawet o połowę niższe
 5. w Open bezpłatnie korzystasz ze szkoleń, za które musiałbyś zapłacić działając w pojedynkę
 6. działając w strukturach Open zyskujesz referencje, na które musiałbyś pracować latami. Składając oferty potencjalnym klientom biznesowym korzystasz z referencji wystawionych Open w całej Polsce. Dzięki temu zawierasz najbardziej intratne kontrakty.
 7. będąc w Open reklamujesz się w prestiżowych mediach w całej Polsce kilkunastokrotnie taniej. Dlaczego? Ponieważ wszystkie podmioty działające w sieci partycypują w kosztach takiej reklamy. 

 

To tylko najważniejsze korzyści. Jeśli chciałbyś poznać pozostałe zapraszamy do kontaktu.

O systemie

System franczyzowy Open to sposób na uruchomienie własnej firmy, która dzięki zaangażowaniu specjalistów z różnych dziedzin maksymalizuje prawdopodobieństwo Twojego sukcesu.

 

Dlaczego to lepszy sposób na biznes? 

Ponieważ Open stworzyli specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkół językowych, szkoleń biznesowych, eksperci marketingu i kształtowania wizerunku. Na co dzień o najwyższy poziom merytoryczny w Open dbają natomiast metodycy i wykładowcy - często zagraniczni nauczyciele.

 

Czym system franczyzowy Open wyróżnia się na polskim rynku? 

Open to jedyny franczyzodawca w Polsce, który oferuje swoim partnerom biznesowym (Ty możesz nim zostać) prawo do prowadzenia czterech firm jednocześnie w ramach tylko jednej opłaty franczyzowej. Zostając partnerem Open będziesz właścicielem:

 

Open School, czyli szkoły językowej dla klientów indywidualnych
Open Business Academy - firmy oferującej szkolenia językowe dla klientów biznesowych
Open Translations - ogólnopolskiego biura tłumaczeń dla firm
Open Kids - dziecięcej akademii językowej, w której uczymy dzieci w wieku 3-6 lat

 

Opcja "na start" 

Oferta Open School ‘na start’ polega na uruchomieniu w pierwszym roku działalności działu szkoleń dla biznesu oraz biura tłumaczeń. Bazując na przychodach z tych aktywności inwestorzy w kolejnym roku będą mogli uruchomić szkoły stacjonarne pod znakiem Open School. Model już się sprawdził. W ten sposób powstał katowicki oddział akademii.

Działalność można rozpocząć inwestując kwotę 5 tys. złotych w mniejszych miastach i 10 tys. złotych w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców.


Open z prestiżowymi partnerami

Sieć franczyzowa Open jest objęta patronatem merytorycznym wydawnictwa Uniwersytetu w Cambridge. Dzięki partnerstwu z najstarszym wydawnictwem edukacyjnym na świecie studenci Open korzystają z materiałów i wiedzy dydaktycznej na najwyższym światowym poziomie. To ważny wyróżnik konkurencyjny podmiotów Open na każdym rynku, na którym działają filie sieci.

 

Fakty i liczby

W ciągu kilku do kilkunastu kolejnych lat na rynku szkół językowych dominować będą wyłącznie szkoły sieciowe. Inwestycja w szkołę językową działającą w dobrym systemie partnerskim może przynieść kilkaset tysięcy złotych zysku rocznie.

 

Dlaczego nauka języków? 

Nauka języków to branża, w której niezależnie od sytuacji rynkowej liczba studentów będzie stale wzrastać. Większość dorosłych zna maksymalnie jeden język obcy. Nasze dzieci będą musiały znać ich minimum dwa, a optymalnie trzy. 

To osoby, które już wybierają i będą wybierały najlepsze szkoły językowe. 

To jednak nie wszystko. Współpracując z Open School prowadzisz również firmy świadczące usługi językowe dla biznesu. W ten sposób maksymalizujesz efekty Twojej działalności.

 

Korzyści z inwestycji w systemie partnerskim Open School:

 1. Możlliwość prowadzenia czterech dochodowych firm w ramach jednej inwestycji
 2. Zwrot z inwestycji do dwóch lat
 3. Dochody nawet ponad 30 tysięcy złotych miesięcznie
 4. Branża odporna na kryzys, o dużym potencjale wzrostu
 5. Stosunkowo niski koszt inwestycji - od 45 tysięcy złotych

 

Szacowane dochody 

Poniżej prezentujemy szacowane dochody z prowadzenia szkoły językowej. Wyliczenia nie uwzględniają dochodów ze świadczenia usług tłumaczeniowych. Podane w nawiasach liczby studentów to wartości optymalne, nie maksymalne.

 

 

 

W jakich miastach można zainwestować? 

Naszym partnerom sugerujemy inwestycję w miastach minimum 40-tysięcznych. Czym większe miasto, tym zwykle większy potencjał dochodów. Istnieją dwa scenariusze wyboru lokalizacji działalności w sieci partnerskiej Open School. 

W pierwszym nasz partner wskazuje w jakim mieście chciałby prowadzić działalność. Analizujemy wtedy potencjał rynkowy miasta i określamy spodziewane przychody. 

W drugim scenariuszu osoba zainteresowana otwarciem Open School wskazuje obszar, na którym mogłaby uruchomić działalność. Wybieramy wtedy z niego najbardziej perspektywiczne miasto. 

W obu przypadkach doradzamy na każdym etapie podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Jak założyć szkołę?

Przystąpienie do sieci Open School jest proste. Przecież po to wstępujesz do profesjonalnej sieci franczyzowej, żeby w prosty sposób prowadzić własną firmę, a w przypadku Open School - 4 własne firmy...

 

Poniżej opisujemy krok po kroku jak wygląda proces założenia własnej Open School, Open Kids - dziecięcej akademii językowej, Open Business Academy, językowej firmy szkoleniowej dla biznesu i Open Translations, ogólnopolskiego biura tłumaczeń dla firm.

 

Krok 1

Skontaktuj się z nami i wskaż miasto w jakim chcesz prowadzić swoją Open School.

 

Krok 2

Po analizie określimy ile dokładnie potrzebujesz środków, żeby zacząć i jakich przychodów możesz się spodziewać. Spotkamy się, żeby odpowiedzieć na Twoje wszystkie pytania.

 

Krok 3

Podpiszemy umowę franczyzową, przeszkolimy Ciebie i Twój personel, pomożemy w uruchomieniu czterech firm.

 

Krok 4

Zaczynasz działać.

 

Kontakt

Skontaktuj się, żeby otrzymać więcej informacji na temat współpracy z Open School

Zapraszamy do kontaktu: 

 

Napisz na poniższy adres. Nasz dyrektor sieci franczyzowej skontaktuje się z Tobą w sprawie szczegółów.

e-mail: akademia@openschool.pl

al. Jana Pawła II 20

43-100 Tychy

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Newsletter Akademii to informacje dotyczące aktualnych promocji, ciekawostek ze świata języków i... przynależność do elitarnego klubu ludzi dobrze poinformowanych Open School.

Ta strona korzysta z ciasteczek (eng. cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

AKCEPTUJĘ