Dębica | Katowice | Tychy | W-wa Bielany | Wieliczka** Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open School Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, do celów związanych z rejestracją zamówienia, przekazywaniem informacji handlowych i podejmowaniem działań marketingowych w formach prawem dozwolonych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).

Dane osobowe podaję dobrowolnie. Oświadczam, iż wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich oraz możliwość ich poprawiania.


O Open School Online

Open School Online jest częścią ogólnopolskiej szkoły językowej Open School.

W Open School Online uczymy przez Internet (za pośrednictwem połączenia wideo) większości popularnych języków, w różnych grupach wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania. Open School Online to również idealne rozwiązanie w zakresie szkoleń językowych w firmach. Open School, do której należy open School Online, to ogólnopolska szkoła językowa. W kilkunastu lokalizacjach w kraju organizujemy kursy językowe. W naszej ofercie znajdują się kursy językowe, dzięki którym poznasz język angielski, język niemiecki, język francuski, język włoski, język rosyjski, język hiszpański, język norweski, a nawet język chiński. Prowadzimy też kursy językowe przygotowujące do zdania matury (kursy maturalne), przygotowujące do zdania językowych egzaminów gimnazjalnych (kursy gimnazjalne) oraz kursy przygotowujące do zdania międzynarodowych egzaminów językowych takich jak FCE, CAE z języka angielskiego czy na przykład DELE z języka hiszpańskiego. Jeżeli interesuje Cię nauka języków obcych zapraszamy do Open School